Мови

Семінар–вебінар - 4 «Пандемія – питання та відповіді. ВАКЦИНАЦІЯ…»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!
Ми продовжуємо працювати з вами у режимі відео конференцій.
Наша наступна зустріч запланована на 18 березня 2021 року о 16:00 годині за київським часом.
Тема Семінару–вебінару - 4 «Пандемія – питання та відповіді. ВАКЦИНАЦІЯ…»
Запрошений доповідач – професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Виноград Наталія Олексіївна. Пані Наталія Виноград багато років працює у напряму покращення епідеміологічної ситуації в Україні та є одним з кращих фахівців саме з питань вакцинації.
Основні тези доповіді:
 Вакцинація, поряд з карантином і обсервацією, належить до перших заходів захисту від особливо небезпечних хвороб (ОНІ), які рятували людство впродовж тисячоліть;
 Запровадження новітніх технологій у XXI сторіччі дозволяє удосконалити наявні і створити нові препарати проти захворювань, які спричинені вірусом Ебола, COVID-19 та ін.;
 Проведення порівняльного аналізу методологічних підходів у створенні та застосуванні засобів специфічної імунопрофілактики ОНІ з акцентом на COVID-19.
Відкриє наш семінар, за традицією, голова Комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО України, академік НАН та НАМН України Комісаренко Сергій Васильович, якій поділиться останньою інформацією та відповість на запитання слухачів.
Закликаємо вас до попереднього обговорення цієї складної тематики. Ваші роздуми та пропозиції просимо писати на електрону адресу fanik2011@yahoo.com Галині Гергаловій.
Ми прагнемо зробити наші семінари максимально цікавими та корисними.
Участь у Семінарі – безплатна, у зв’язку з обмеженим числом місць, попередня реєстрація обов’язкова.
Для отримання Сертифіката про участь (тривалість 2,5 год/0,05 кредиту ЄКТС) необхідно під час Семінару написати у чаті інформацію про себе (ПІП, місце роботи, e-mail).

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
Попередньо зареєструйтесь для входу у Семінар
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUocuusqTktEtG3wGfJ2TZ8EKahgw8...

Після реєстрації Ви отримуєте лист з підтвердженням та кодом доступу до семінару
Дякуємо за співпрацю та до нових зустрічей

Цікава інформація за посиланням https://www.facebook.com/348669076008/posts/10157991043261009/

Українська