Мови

Он-лайн семінар "Освітній проєкт з біобезпеки Р633"

Он-лайн семінар "Освітній проєкт з біобезпеки Р633"
«ПАНДЕМІЯ – ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ. ВАКЦИНАЦІЯ – НОВІ АСПЕКТИ. ПРЕДСТАВЛЕННЯ КОМІКСІВ "ПОСИЛЕННЯ МЕРЕЖІ ЗАПОБІГАННЯ РОЗРОБЦІ ХІМІЧНОЇ ТА БІОЛОГІЧНОЇ ЗБРОЇ"»
Відкриє наш семінар, за традицією, голова Комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО України, академік НАН та НАМН України Комісаренко Сергій Васильович, якій поділиться найновішою інформацією та відповість на запитання слухачів.
Після виступу академіка Комісаренка С.В., с.н.с. Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна к.б.н. Гергалова Галина Леонідівна представить переклад українською мовою коміксів "Посилення мережі запобігання розробці хімічної та біологічної зброї". Комікси будуть розміщені для ознайомлення на нашій сторінці «Biosafety and biosecurity education in Ukraine» у ФБ https://www.facebook.com/Biosafety-and-biosecurity-education-in-Ukraine-... та на нашому офіційному сайті http://www.bsseducation.com.ua/
ПРОГРАМА
15:00-15:10 – Початок семінару, привітання учасників.
15:10-16:00 – Виступ голови Комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО України, академіка НАН та НАМН України Комісаренка Сергія Васильовича, якій поділиться останньою інформацією з міжнародних наукових джерел про вірус, його мутації, розповість про можливий розвиток ситуації в Україні та світі.
16:00-16:10 – Питання та відповіді.
16:10-16:30 – Представлення перекладу українською мовою коміксів "Посилення мережі запобігання розробці хімічної та біологічної зброї", с.н.с. Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, к.б.н. Гергалова Галина Леонідівна.
16:30-16:40 – Питання та відповіді.
16:40-17:00 – Загальна дискусія
Участники Семінару отримають Сертифікати про участь (0,05 кредиту ЄКТС). Для цього необхідно під час Семінару надати у чаті свої персональні дані (ПІБ та е-адресу).
ПІДКЛЮЧЕННЯ:
Підключитися: https://us02web.zoom.us/j/84208210367...
Ідентифікатор конференції: 842 0821 0367
Код доступу: 829346
Прохання поширити цю інформацію серед зацікавлених осіб
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
Попередня реєстрація не потрібна
Участь у семінарі – безплатна
Ми прагнемо зробити наші семінари максимально цікавими та корисними.
Сподіваюсь на нашу плідну співпрацю у майбутньому.
Слідкуйте за оновленням інформації на сторінці «Biosafety and biosecurity education in Ukraine» у ФБ та на нашому офіційному сайті http://www.bsseducation.com.ua/
До зустрічі 30 вересня о 15:00.

Українська